بروزرسانی تویوتا هایلوکس بخاطر تست گوزن

5
(1)

اگر خاطر عزیزتان باشد چند ماه پیش خبری در پدال منتشر شد که به عملکرد ضعیف تویوتا هایلوکس در تست موسوم به گوزن اشاره داشت.

هم‌اکنون این پیکاپ خوش‌نام به خاطر تستی که توسط نشریه‌ی سوئدی Teknikens Värld صورت گرفته بود به‌روزرسانی شده است.

toyota hilux 2016 moose test Open بروزرسانی تویوتا هایلوکس بخاطر تست گوزن

سپتامبر سال گذشته هشت نسل از مدل‌های نمادین هایلوکس در تستی که با سرعت کم 60 کیلومتر در ساعت انجام شد عملکرد ضعیفی نشان داد. این در حالی بود که اکثر رقبای مستقیم این خودرو با موفقیت آزمایش مذکور را پشت سر گذاشتند.

تویوتا سریعاً به این موضوع پاسخ داده و پس از فرستادن تیمی از متخصصان به منظور بحث و بررسی جزئیات تست صورت گرفته توسط نشریه، کارهای خود برای حل مشکل را در ژاپن آغاز کردند.

toyota hilux 2016 moose test step by step بروزرسانی تویوتا هایلوکس بخاطر تست گوزن

Linus Pröjtz خبرنگار نشریه می‌گوید که تویوتا هایلوکس به‌روز شده و این به‌روزرسانی دربردارنده‌ی الگوریتم جدید برای سیستم کنترل پایداری الکترونیکی، تمرکز بیشتر روی کاهش سرعت در زمان مانورهای گریزان و افزایش فشار باد لاستیک برای حداکثر ظرفیت بار است.

این دومین باری است که تویوتا هایلوکس در تست گوزن عملکرد بدی دارد. اولین بار در سال 2007 هایلوکس نتوانست عملکرد مناسبی داشته باشد و همین امر منجر به توقف فروش خودروهای دارای رینگ‌های 16 اینچی شد. تویوتا همچنین برنامه‌هایی برای توقف فروش مدل فعلی مجهز به رینگ‌های 18 اینچی دارد.

Toyota Hilux pick up 2016 02 بروزرسانی تویوتا هایلوکس بخاطر تست گوزن

تیم بررسی و تست Teknikens Värld گفته که هایلوکس به‌روز شده را هم در اسپانیا و هم در سوئد آزمایش خواهد کرد تا ببینند که آیا مشکل رفع شده است یا خیر.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

تویوتا توندرا 2014

5 (1) تویوتا با ارائه مدل 2014 پیکاپ سنگین توندرا که برای نخستین بار در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد تویوتا