تصاویر جاسوسی تویوتا سنچوری GRMN

3.7
(3)

با قیمتی در حدود 180 هزار دلار، تویوتا سنچوری یکی از جالب‌توجه‌ترین خودروهای بازار است. این خودرو تنها در بازار ژاپن عرضه می‌شود و به فرم یک سدان لوکس فول سایز و در تعدادی محدود تولید می‌شود. این خودروساز ژاپنی امیدوار است هر ماه 50 دستگاه از این خودرو را بفروشد. پس از حدود 20 سال حضور در بازار و تولید دو نسل از آن، سنچوری در نمایشگاه خودروی توکیو 2017 رونمایی شد اما هم‌اکنون مورد جالب‌تری به چشممان خورده است.

2064 تصاویر جاسوسی تویوتا سنچوری GRMN

خودروی مورد بحث نمونه‌ی داغ‌تر GRMN (استادان گازو ریسینگ نوربرگ رینگ) است که چند روز پیش در ژاپن رویت شده است. تصاویر گرفته شده خیلی جالب نیستند اما می‌توانیم رینگ‌های آلیاژی اسپورت و اسپویلر لبه صندوق تیره‌رنگ را مشاهده کنیم. این سدان بزرگ ارتفاع کمتری در مقایسه با نسخه استاندارد داشته و از عناصر قرمزرنگ در بخش‌های پایینی سپرها و رکاب‌های جانبی سود می‌برد. بنا به دلایلی به نظر می‌رسد کاپوت به‌صورت کامل بسته نشده است.

2065 تصاویر جاسوسی تویوتا سنچوری GRMN

همچنین گزارش شده خودروی حاضر در تصاویر تنها به تعداد یک دستگاه ساخته شده تا به این ترتیب تحقیقات بازار به منظور فرصت‌های تجاری صورت گیرد؛ به عبارت دیگر تویوتا تلاش می‌کند بازخورد مردم به این خودرو را بررسی نماید. اگر پاسخ‌ها مثبت باشد احتمالاً تویوتا از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 لیتری هیبریدی شده و سیستم چهار چرخ محرک برگرفته از نسل قبلی لکسس LS460h استفاده خواهد کرد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

تویوتا توندرا 2014

5 (1) تویوتا با ارائه مدل 2014 پیکاپ سنگین توندرا که برای نخستین بار در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد تویوتا