میتسوبیشی در اندیشه فروش پیکاپ به آمریکایی‌ها!

0
(0)

تویوتا پیکاپ تراک های زیادی را در آمریکا می‌فروشد. همین کار را نیسان هم انجام می‌دهد. حتی هوندا نیز با ریجلاین می‌تواند مشتریان آمریکایی را به نمایندگی‌های این کمپانی بکشاند؛ و خب چرا میتسوبیشی نخواهد از این سفره لقمه‌ای بردارد؟!

701 1024x682 میتسوبیشی در اندیشه فروش پیکاپ به آمریکایی‌ها!

واژه اتحاد به همکاری میتسوبیشی با رنو و نیسان اشاره دارد. رنو آلاسکان که از زیرساختی مشابه با نیسان ناوارا و مرسدس X کلاس برخوردار است برای بازار آمریکا طراحی نشده و البته میتسوبیشی L200/تریتون نیز در این کشور عرضه نمی‌شود. همچنین واردات این خودرو به آمریکا می‌تواند شامل تعرفه‌های سنگین واردات پیکاپ ها شود؛ اما این کمپانی الماس‌نشان می‌تواند نمونه ریبج شده از نیسان فرونتیر یا حتی پیکاپ فول سایز تایتان را در آمریکا عرضه نماید.

702 1024x737 میتسوبیشی در اندیشه فروش پیکاپ به آمریکایی‌ها!

آخرین باری که میتسوبیشی یک پیکاپ را در آمریکا عرضه کرد به سال‌های 2005 تا 2009 و مدل Raider مربوط می‌شود که در زمان همکاری ژاپنی‌ها با کرایسلر و بر پایه مدل داج داکوتا شکل گرفته بود. همکاری میتسوبیشی و کرایسلر در دو خودروی دیگر یعنی میتسوبیشی اکلیپس/داج ایگل و 3000GT/Stealth نیز خود را نشان داد. البته این روزها میتسوبیشی عمده تمرکز خود را معطوف کراس اوورها کرده است. نسل جدید اوت لندر اسپورت در طی 1 یا 2 سال آینده عرضه خواهد شد. این امر می‌تواند فرصت بزرگ‌تر شدن ابعاد را به برادر دیگر یعنی اوت لندر بدهد و در این بین، مدل اکلیپس کراس نیز میان هر دو برادر قرار بگیرد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

معرفی رسمی کراس‌اوور جدید تویوتا رایز

1 (2) پس از افشای چند تصویر، تویوتا رسماً کراس‌اوور جدید رایز را رسماً در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد تویوتا