کاغذ کادو با طرح پوشش استتاری تویوتا سوپرا!

0
(0)

از میان پوشش‌های استتاری گوناگونی که تاکنون روی خودروهای در حال تست دیده‌ایم، پوشش‌های بکار رفته در تویوتا سوپرای جدید می‌توانند نمادین‌ترین آن‌ها باشند. در واقع این پوشش استتاری به حدی نمادین است که خبرنگاران سراسر دنیا قادر بوده‌اند این خودرو را تست کنند. تویوتا فرایند توسعه‌ی این خودرو را تکمیل کرده اما فعلاً از آن به‌صورت رسمی رونمایی نکرده است.

2345 1024x576 کاغذ کادو با طرح پوشش استتاری تویوتا سوپرا!

اگرچه همگان منتظر رونمایی از این خودروی اسپورت هستیم اما تویوتا اقدام به ساخت چیزی کرده که شاید به فکر هیچ‌کسی نمی‌رسد! کاغذ کادوی تویوتا با طرح پوشش استتاری سوپرا برای کریسمس! بله درست است. رنگ و طرح این کاغذ کادو مشابه پوشش استتاری سوپرای جدید بوده و حتی کد شاسی A90 روی آن به شما یادآوری می‌کند که با ویژگی نسل جدید سوپرا طرف هستید.

2346 1024x576 کاغذ کادو با طرح پوشش استتاری تویوتا سوپرا!

خب اگر فکر می‌کنید که این یک حقه‌ی بازاریابی برای افزایش هیجان مربوط به رونمایی تویوتا سوپرای جدید است در اشتباه هستید. عواید حاصل از کاغذ کادوهای فروخته شده برای یک برنامه‌ی خیریه در بریتانیا در نظر گرفته شده است. تنها 500 تکه از این کاغذ کادوها با ابعاد 695 در 1000 میلی‌متر فروخته می‌شوند و 4 برگ از آن 5 پوند قیمت دارد. تمامی عواید حاصل از این طرح به خیریه‌ای ملی در بریتانیا که برای افراد بی‌خانمان فعالیت می‌کند تعلق خواهد گرفت. جدای از این کاغذ کادو باید گفت نسل جدید تویوتا سوپرا به‌صورت رسمی در نمایشگاه خودروی دیترویت 2019 معرفی خواهد شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

تویوتا توندرا 2014

5 (1) تویوتا با ارائه مدل 2014 پیکاپ سنگین توندرا که برای نخستین بار در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد تویوتا